درباره ما :

« خانه از دیرباز محلی برای سکونت و یافتن آرامش بوده است و در تمامی دوره های آدمی محلی اختصاص یافته به این منظور وجود داشته . این نشان از اهمیت این مکان در زندگی و حتی تکامل انسان ها دارد . تلاش برای زیبانمودن این مکان باتوجه به احساس نیاز و گرایش ذاتی انسان به زیبایی را نیز میتوان در خانه های تمامی دوران بسته به امکانات موجود و بومی مشاهده کرد  »

 

به دلیل نقش پررنگ مکان در زندگی انسان ها امروزه به صورت تخصصی در این زمینه گام هایی برداشته شده است چرا که این خانه می باشد که می توان به روحیه انسان ها نفوذ کرده و آن حالت غم و شادی ,هیجان و آرامش را با ساختار خود ایجاد نمایید . تاثیر معماری داخلی بر آرامش ( مجموعه هنجار عصبی ) , راندمان در فضاهای اداری , اثربخشی در فضاهای تجاری بسیار بدیهی و لازم به نظر می آید .
در این راستا گـروه معماری و طراحی داخلی تاسارم به شماره پروانه 250737562 جهت فعالیت کاملا تخصصی در زمینه دکوراسیون داخلی با واردات و ارائه جدید ترین متریال های ساختمانی در طرح ها و رنگ های متنوع به قیمت مناسب مشغول به فعالیت در خیابان مولوی یک می باشد .
این گروه در حال حاضر از طریق شرکتهای زیر مجموعه خود و همچنین حضور و مشـارکت موثر و موفق  در اکثر نمایشگاه های داخلـی و خارجی ، پروژه های مختلفی را در نقاط مختلف کشور و خارج از کشور منجمله اربیل عراق در دست طراحی دارد .
ایجاد مـدیریت زنجیره تامین از منابع مورد نیاز اولیه تا  خدمـات پس از فروش از اهداف کلیـدی این مجموعه بوده و با حضور چشمگیـر خود در عرصه های مختلف ساخت و ساز و ارائه خدمات برتـر و با کیفیت بهتر نسبت به سایر رقبا به عنوان یک شرکت موفق در عرصه ساختمان مطرح می باشد .
همچنین گروه معماری و طراحی تاسارم با استفاده از کادری مجرب و نیروی مهندسی جوان و متعهد با در نظر گرفتن روحیه , علایق و فرهنگ ها , شناخت و مطالعه بر روی رنگ و شکل ها و همنشینی مناسب طرح و رنگ با گامی روانشناسانه و با بهره گیری از متدهای روز دنیا بهترین مکان زندگی را برای کارفرما مهیا می نمایید که میتواند به دور از زندگی ماشینی امروزه , محلی مناسب با روحیه خود بیابد و "آرامش" را تجربه کند.
 
لازم به ذکر است کلیه تصاویر ارائه شـده در این وب سایت حاصل تلاش و فعالیت شبانه روزی تمامی همکاران شرکـت می باشد و همچنین هرگونه کپی برداری از اسناد و عکسها بدون ذکر منبع قابل پیگیری در مراجع قضایی خواهد بود .

هر موقعيت جديد مستلزم يك معماري جديد است

اعضای شرکت

image

صمد عطایی

مدیرعامل
 
 
 
 
 

ورود کاربران

افراد آنلاین

ما 3 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم